اخبار

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
مدیر حوزه ریاست پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس تصریح کرد: شرکت ششم در زمینه تأمین قطعات و خدمات دیجیتال شرکت‌های دانش بنیان مشغول به کار است. با توجه به شرایط ایجاد شده در اواخر سال ٩٨، این شرکت بخش بزرگی از ظرفیت خود را به طراحی و تولید وسایل مربوطه جهت جلوگیری از همه گیر شدن ویروس کرونا قرار داده است. شرکت هفتم از شرکت‌های فناوری است که در پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس، دستگاه ضدعفونی کننده «دتراید» را توسط تیمی متخصص و بین رشته‌ای ساخته است. این دستگاه قابلیت‌های زیادی از جمله ضدعفونی‌کردن هوشمند دست به وسیله محلول، ایجاد جذابیت فضایی و برقراری تعامل میان افراد و دستگاه را دارد.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
فناوران پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس به منظور کنترل و مبارزه با ویروس کرونا موفق به تولید دستگاه ضدعفونی‌کننده دتراید شدند. به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا، «دستگاه ضدعفونی‌کننده دتراید» توسط تیمی متخصص، فناورانه و بین‌رشته‌ای طراحی و ساخته‌شد؛ این دستگاه قابلیت‌‌های متنوعی ازجمله ضدعفونی کردن هوشمند دست به‌وسیله محلول، ایجاد جذابیت فضایی و برقراری تعامل میان افراد و دستگاه دارد. طراحی ارگونومیک و منحصربه‌فرد دستگاه دتراید امکان استفاده راحت را برای کاربران فراهم آورده و همچنین تجهیزات نوری و سنسوری که در این دستگاه تعبیه‌شده است، در عین ایجاد جذابیت محیطی، این امکان را برای کارفرما ایجاد می‌کند تا از اتمام منبع ذخیره مایع ضدعفونی‌کننده نیز مطلع شوند. حجم‌‌های متنوع محلول، بر اساس نیاز فضای مدنظر طراحی‌شده و همچنین طراحی و ساخت بدنه دستگاه به صورتی است که قابلیت قرارگیری در محیط‌های مختلف با استحکام و ماندگاری بالا را دارا است. «شرکت بارکاو پویا بینش» امیدوار است تا با همکاری سازمان‌‌های ذی‌ربط و تحت عنوان برند «دتراید» بتواند بهترین کالا و خدمات را در این شرایط در اختیار سازمان‌‌ها و شرکت‌‌ها قرار داده و به آن‌ها و ملت شریف ایران در مقابله با «کرونا ویروس جدید ۲۰۱۸» یاری برساند. در شرایط حساس کنونی کشور و درحالی‌که اکثر کشورهای دنیا نیز در حال دست‌وپنجه نرم کردن با شیوع و گسترش سریع و خطرناک ویروس کرونا جدید ۲۰۱۹ (معروف به COVID-۱۹) هستند، استفاده از ظرفیت و پتانسیل شایان توجه شرکت‌‌های دانش‌‌بنیان و مستقر در پارک‌‌های علم و فناوری می‌تواند کمک بزرگی برای مقابله با این وضعیت باشد. شرکت «بارکاو پویا بینش» از شرکت‌‌های فناوری است که در پارک علم و فناوری مدرس و در مرحله رشد قرار داشته و توانسته از سال ۱۳۹۶ مجموعه فعالیت‌‌های گسترده و عملیاتی را با همکاری بسیاری از برندها، سازمان‌‌ها و شرکت‌ه‌های خصوصی و دولتی به انجام برساند. در پایان سال ۱۳۹۸ شمسی (ابتدای سال ۲۰۲۰ میلادی) و در مواجهه کشور عزیزمان در برابر بحران کرونا، مجموعه این شرکت تصمیم گرفت با همراهی نیروی متخصص و حرفه‌‌ای خود که مجموعه‌‌ای از دانش‌آموختگان و فارغ‌‌ا‌‌لتحصیلان از بهترین دانشگاه‌‌های ایران هستند، برند «دتراید» (DeterAid) را در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی خود پایه‌‌گذاری کند. پس از محدودیت‌‌های سنگین ایجادشده بر روی رفت‌وآمدها و همچنین تعطیلی موقت مراکز عمومی، تجاری و تفریحی، بسیاری از این برندها و شرکت‌‌ها به دنبال اعتمادسازی و جلب اطمینان مشتریان خود ازنظر تأمین بهداشت و سلامت در محیط‌‌های عمومی این شرکت‌‌ها و سازمان‌‌ها هستند. همچنین برای سایر برندها و سازمان‌‌ها نیز ایفای نقش مسئولیت اجتماعی کمک به مردم برای عبور از شرایط کنونی به یکی از اولویت‌‌های آن‌ها تبدیل‌شده است. لذا برای مساعدت به این سازمان‌‌ها و شرکت‌‌ها، برند «دتراید» تصمیم به تولید اولین محصول خود تحت عنوان «دستگاه ضدعفونی‌کننده دست دتراید» در حوزه بهداشت گرفت.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
فناوران پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس به منظور کنترل و مبارزه با ویروس کرونا موفق به تولید دستگاه ضدعفونی‌کننده دتراید شدند. به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا، «دستگاه ضدعفونی‌کننده دتراید» توسط تیمی متخصص، فناورانه و بین‌رشته‌ای طراحی و ساخته‌شد؛ این دستگاه قابلیت‌‌های متنوعی ازجمله ضدعفونی کردن هوشمند دست به‌وسیله محلول، ایجاد جذابیت فضایی و برقراری تعامل میان افراد و دستگاه دارد.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
در شرایط حساس کنونی کشور و درحالی‌که اکثر کشورهای دنیا نیز در حال دست‌وپنجه نرم کردن با شیوع و گسترش سریع و خطرناک ویروس کرونا جدید 2019 (معروف به COVID-19) هستند، استفاده از ظرفیت و پتانسیل شایان توجه شرکت­های دانش‌­بنیان و مستقر در پارک­‌های علم و فناوری می­تواند کمک بزرگی برای مقابله با این وضعیت باشد. شرکت «بارکاو پویا بینش» از شرکت­‌های فناوری است که در پارک علم و فناوری مدرس و در مرحله رشد قرار داشته و توانسته از سال 1396 مجموعه فعالیت­‌های گسترده و عملیاتی را با همکاری بسیاری از برندها، سازمان­‌ها و شرکت­ه‌ای خصوصی و دولتی به انجام برساند. در انتهای سال 1398 شمسی (ابتدای سال 2020 میلادی) و در مواجهه کشور عزیزمان در برابر بحران کرونا، مجموعه این شرکت تصمیم گرفت با همراهی نیروی متخصص و حرفه‌­ای خود که مجموعه‌­ای از دانش‌آموختگان و فارغ­‌ا‌‌لتحصیلان از بهترین دانشگاه­‌های ایران هستند، برند «دتراید» (DeterAid) را در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی خود پایه‌­گذاری کند. پس از محدودیت­‌های سنگین ایجادشده بر روی رفت‌وآمدها و همچنین تعطیلی موقت مراکز عمومی، تجاری و تفریحی، بسیاری از این برندها و شرکت­‌ها به دنبال اعتمادسازی و جلب اطمینان مشتریان خود ازنظر تأمین بهداشت و سلامت در محیط­‌های عمومی این شرکت­‌ها و سازمان­‌ها هستند. همچنین برای سایر برندها و سازمان­‌ها نیز ایفای نقش مسئولیت اجتماعی کمک به مردم برای عبور از شرایط کنونی به یکی از اولویت­‌های آن‌ها تبدیل‌شده است. لذا برای مساعدت به این سازمان­‌ها و شرکت­‌ها، برند «دتراید» تصمیم به تولید اولین محصول خود تحت عنوان «دستگاه ضدعفونی‌کننده دست دتراید» در حوزه بهداشت گرفت. «دستگاه ضدعفونی‌کننده دتراید» توسط تیمی متخصص، فناورانه و بین‌رشته‌ای طراحی و ساخته‌شده است. این دستگاه قابلیت­‌های متنوعی ازجمله ضدعفونی کردن هوشمند دست به‌وسیله محلول، ایجاد جذابیت فضایی و برقراری تعامل میان افراد و دستگاه دارد. طراحی ارگونومیک و منحصربه‌فرد دستگاه دتراید امکان استفاده راحت را برای کاربران فراهم آورده و همچنین تجهیزات نوری و سنسوری که در این دستگاه تعبیه‌شده است، در عین ایجاد جذابیت محیطی، این امکان را برای کارفرما ایجاد می‌کند تا از اتمام منبع ذخیره مایع ضدعفونی‌کننده نیز مطلع شوند. حجم­‌های متنوع محلول، بر اساس نیاز فضای مدنظر طراحی‌شده و همچنین طراحی و ساخت بدنه دستگاه به صورتی است که قابلیت قرارگیری در محیط‌های مختلف با استحکام و ماندگاری بالا را دارا است. «شرکت بارکاو پویا بینش» امیدوار است تا با همکاری سازمان­‌های ذی‌ربط و تحت عنوان برند «دتراید» بتواند بهترین کالا و خدمات را در این شرایط در اختیار سازمان­‌ها و شرکت­‌ها قرار داده و به آن‌ها و ملت شریف ایران در مقابله با «کرونا ویروس جدید 2018» یاری برساند.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه تربیت مدرس، «دستگاه ضدعفونی‌کننده دتراید» توسط تیمی متخصص، فناورانه و بین‌رشته‌ای طراحی و ساخته‌شده است؛ این دستگاه قابلیت‌‌های متنوعی ازجمله ضدعفونی کردن هوشمند دست به‌وسیله محلول، ایجاد جذابیت فضایی و برقراری تعامل میان افراد و دستگاه دارد. طراحی ارگونومیک و منحصربه‌فرد دستگاه دتراید امکان استفاده راحت را برای کاربران فراهم آورده و همچنین تجهیزات نوری و سنسوری که در این دستگاه تعبیه‌شده است، در عین ایجاد جذابیت محیطی، این امکان را برای کارفرما ایجاد می‌کند تا از اتمام منبع ذخیره مایع ضدعفونی‌کننده نیز مطلع شوند. حجم‌‌های متنوع محلول، بر اساس نیاز فضای مدنظر طراحی‌شده و همچنین طراحی و ساخت بدنه دستگاه به صورتی است که قابلیت قرارگیری در محیط‌های مختلف با استحکام و ماندگاری بالا را دارا است. «شرکت بارکاو پویا بینش» امیدوار است تا با همکاری سازمان‌‌های ذی‌ربط و تحت عنوان برند «دتراید» بتواند بهترین کالا و خدمات را در این شرایط در اختیار سازمان‌‌ها و شرکت‌‌ها قرار داده و به آن‌ها و ملت شریف ایران در مقابله با «کرونا ویروس جدید ۲۰۱۸» یاری برساند. در شرایط حساس کنونی کشور و درحالی‌که اکثر کشورهای دنیا نیز در حال دست‌وپنجه نرم کردن با شیوع و گسترش سریع و خطرناک ویروس کرونا جدید ۲۰۱۹ (معروف به COVID-19) هستند، استفاده از ظرفیت و پتانسیل شایان توجه شرکت‌‌های دانش‌‌بنیان و مستقر در پارک‌‌های علم و فناوری می‌تواند کمک بزرگی برای مقابله با این وضعیت باشد. شرکت «بارکاو پویا بینش» از شرکت‌‌های فناوری است که در پارک علم و فناوری مدرس و در مرحله رشد قرار داشته و توانسته از سال ۱۳۹۶ مجموعه فعالیت‌‌های گسترده و عملیاتی را با همکاری بسیاری از برندها، سازمان‌‌ها و شرکت‌ه‌های خصوصی و دولتی به انجام برساند. در پایان سال ۱۳۹۸ شمسی (ابتدای سال ۲۰۲۰ میلادی) و در مواجهه کشور عزیزمان در برابر بحران کرونا، مجموعه این شرکت تصمیم گرفت با همراهی نیروی متخصص و حرفه‌‌ای خود که مجموعه‌‌ای از دانش‌آموختگان و فارغ‌‌ا‌‌لتحصیلان از بهترین دانشگاه‌‌های ایران هستند، برند «دتراید» (DeterAid) را در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی خود پایه‌‌گذاری کند. پس از محدودیت‌‌های سنگین ایجادشده بر روی رفت‌وآمدها و همچنین تعطیلی موقت مراکز عمومی، تجاری و تفریحی، بسیاری از این برندها و شرکت‌‌ها به دنبال اعتمادسازی و جلب اطمینان مشتریان خود ازنظر تأمین بهداشت و سلامت در محیط‌‌های عمومی این شرکت‌‌ها و سازمان‌‌ها هستند. همچنین برای سایر برندها و سازمان‌‌ها نیز ایفای نقش مسئولیت اجتماعی کمک به مردم برای عبور از شرایط کنونی به یکی از اولویت‌‌های آن‌ها تبدیل‌شده است. لذا برای مساعدت به این سازمان‌‌ها و شرکت‌‌ها، برند «دتراید» تصمیم به تولید اولین محصول خود تحت عنوان «دستگاه ضدعفونی‌کننده دست دتراید» در حوزه بهداشت گرفت.